Virtuální pacienti projektu CROESUS

Přinášíme Vám soubor interaktivních scénářů ve formě větvených virtuálních pacientů (OpenLabyrinth), které jsou součástí sítě MEFANET a originálně je lze nalézt na webu projektu CROESUS (www.croesus.eu).  Předložený soubor virtuálních pacientů pokrývá klinické situace napříč odbornostmi a je nepochybně vhodným pro použití v lekcích využívajících problémově orientované učení. Jejich dostupnost přímo z webového rozhraní současně studentovi umožňuje domácí přípravu na lekci.

CROESUS group

Přinášíme Vám soubor interaktivních scénářů ve formě větvených virtuálních pacientů (OpenLabyrinth), které jsou součástí sítě MEFANET a originálně je lze nalézt na webu projektu CROESUS (www.croesus.eu). 

Předložený soubor virtuálních pacientů pokrývá klinické situace napříč odbornostmi a je nepochybně vhodným pro použití v lekcích využívajících problémově orientované učení. Jejich dostupnost přímo z webového rozhraní současně studentovi umožňuje domácí přípravu na lekci.


NázevAutor
ico Virtuální pacient CROESUS (vytvořeno: 3. 12. 2016, poslední úpravy: 19. 6. 2017)

Virtuální pacienti projektu CROESUS na AKUTNĚ.CZ 

Úspěšný  mezinárodní projekt CROESUS (program ERASMUS+) zaměřený na podporu klinického rozhodování vygeneroval velké množství edukačně hodnotných výstupů vytvořených mezinárodním týmem pod vedením expertů na medicínské vzděláváni ze St. George's. University of London.

CROESUS group

Klíčová slova: CROESUS, virtuální pacient

vloženo: 19. 6. 2017 | poslední úpravy: 19. 6. 2017

Zpět