Business Research Forum Masarykovy univerzity

Business Research Forum Masarykovy univerzity

30. 4. 2015 ...sejdeme se na AKUTNĚ.CZ...

Je 30. dubna 2015 a tým AKUTNĚ.CZ se nachází v institutu CEITEC, kde probíhá první ročník Business Research Forum. Úkolem fóra je přiblížit vědecký svět partnerům z veřejného i komerčního sektoru, kteří by podpořili aplikaci vědeckých poznatků do každodenního praktického života. 

Klíčová slova: CEITEC, Business Research Forum, věda

Jazzová kapela Heart of Dixie spolu se slunečným počasím, které venku panuje, vítá účastníky do moderního, vzdušného atria institutu CEITEC. Každá fakulta a další pracoviště Masarykovy univerzity zde mají zastoupení a jsou připravena prezentovat své znalosti a zkušenosti hostům. Úvodního slova se ujímá prorektor Masarykovy univerzity prof. Martin Barešprimátor města Brna ing. Petr Vokřál. Hlavní program v sálu doprovází workshopy jednotlivých projektů a prohlídky institutu CEITEC. O moderování veškerého dění se stará Aleš Zbořil, kterého můžete znát z obrazovek České Televize, kde moderuje populární soutěž AZ-kvíz.

AKUTNĚ.CZ ve stánku Lékařské fakulty září červenými odstíny na celou dvoranu a přitahuje pozornost interaktivní simulační figurínou Kardiopulmonální resuscitace. Přes počáteční ostych k našemu stánku začínají proudit skupinky, které lační zkusit si život zachraňující proceduru nebo se jen zeptat na řešení více či méně urgetních stavů, které mohou lidský organismus potkat. Hlavní nápor dotazů zodpovídá doktorka Martina Kosinová a doplňující informace přidávají další členové týmu AKUTNĚ.CZ Zuzka Markuseková a duo "M&M" tedy Marek Kovář a Marek Kubík. Snad uspokojíme zvědavost všech hostů. 

Děkujeme za pozvání, jsme nesmírně vdeční, že jsme se mohli zúčastnit a tešíme se na další ročník.


Zpět

Platinoví partneři

Zlatí partneři

Další partneři

Adresa:

Nadační fond AKUTNĚ.CZ
Kamenice 5
625 00 Brno
IČ: 29211719, DIČ: CZ29211719
Spisová značka: N 347
vedená u rejstříkového soudu v Brně

Kontakt:

Číslo účtu: 555 000 100/5500 (Raiffeisenbank)
Telefon: +420 728 573 580
(pracovní dny Po–Pá 15:00–17:00)
E-mail: sekretariat@akutne.cz

AKUTNĚ.CZ ISSN 1803-179X

Lidé | Spolupráce a odkazy | Sponzoři

Vytvořil Institut biostatistiky a analýz LF MU

Edukační portál AKUTNĚ.CZ je součástí vzdělávacího obsahu sítě lékařských fakult MEFANET