Business Research Forum Masarykovy univerzity

Je 30. dubna 2015 a tým AKUTNĚ.CZ se nachází v institutu CEITEC, kde probíhá první ročník Business Research Forum. Úkolem fóra je přiblížit vědecký svět partnerům z veřejného i komerčního sektoru, kteří by podpořili aplikaci vědeckých poznatků do každodenního praktického života. 

Jazzová kapela Heart of Dixie spolu se slunečným počasím, které venku panuje, vítá účastníky do moderního, vzdušného atria institutu CEITEC. Každá fakulta a další pracoviště Masarykovy univerzity zde mají zastoupení a jsou připravena prezentovat své znalosti a zkušenosti hostům. Úvodního slova se ujímá prorektor Masarykovy univerzity prof. Martin Barešprimátor města Brna ing. Petr Vokřál. Hlavní program v sálu doprovází workshopy jednotlivých projektů a prohlídky institutu CEITEC. O moderování veškerého dění se stará Aleš Zbořil, kterého můžete znát z obrazovek České Televize, kde moderuje populární soutěž AZ-kvíz.

AKUTNĚ.CZ ve stánku Lékařské fakulty září červenými odstíny na celou dvoranu a přitahuje pozornost interaktivní simulační figurínou Kardiopulmonální resuscitace. Přes počáteční ostych k našemu stánku začínají proudit skupinky, které lační zkusit si život zachraňující proceduru nebo se jen zeptat na řešení více či méně urgetních stavů, které mohou lidský organismus potkat. Hlavní nápor dotazů zodpovídá doktorka Martina Kosinová a doplňující informace přidávají další členové týmu AKUTNĚ.CZ Zuzka Markuseková a duo "M&M" tedy Marek Kovář a Marek Kubík. Snad uspokojíme zvědavost všech hostů. 

Děkujeme za pozvání, jsme nesmírně vdeční, že jsme se mohli zúčastnit a tešíme se na další ročník.


30. 4. 2015 ...sejdeme se na AKUTNĚ.CZ...
CEITEC
Business Research Forum
věda
Zpět