Slavnostní vyhlášení vítěze soutěže Algoritmus 2017

Stalo se již milou tradicí, že na první schůzce tvůrců portálu AKUTNĚ.CZ v novém roce jsou vyhlášeny výsledky soutěže o nejlepší algoritmus roku. Ne jinak tomu bylo i 9. 1. 2018, kdy byly slavnostně vyhlášeny výsledky hlasování o nejlepší Algoritmus 2017.

Hlasování bylo odstartováno na výjezdním zasedání na Kaprálově Mlýně. Nutno dodat, že porota složená ze spolupracovníků portálu měla úkol vskutku nelehký. V loňském roce bylo zveřejněno třináct algoritmů velmi vysoké kvality a tak výsledky byly velmi těsné. Bohužel vítěz může být jen jeden . Děkujeme všem studentům i školitelům za jejich usilovnou práci a těšíme se na další krásné multimediální výukové pomůcky.

Zde jsou letošní laureáti diplomů a nádherných skleněných trofejí.

Budeme vás ještě chvilku napínat a prozradíme nejprve ty, kterým chyběl kousek k dosažení vítězných stupínků.

7. místem se chlubí skupina ve složení: dr. Ivo Křikava, Martin Kovář a Radovan Lamoš, kteří pracovali na algoritmu Předoperační vyšetření a kompenzace pacienta. Na 6. místě se umístnil algoritmus Popálenina, který pod vedením dr. Moniky Zamborské vypracovali Václav Vafek a Igor Ferenčák. Mezi studenty zabodovalo téma Zavalení lavinou a tým doc. Petra Štourače, Terezy Hanzelkové a Marty Hartové si došel pro 5. místo. Těsně pod stupněm vítězů s rozdílem pouhého jednoho bodu skončil algoritmus Triage a traumaplán, jenž stvořili dr. Martin Polášek, Veronika Sochorová a Michaela Spoustová.

A nyní zatleskejme těm nejúspěšnějším.

3. místo získal algoritmus Resuscitace těhotné. Tohoto poutavého tématu se s kvalitou sobě vlastní pustili dr. Martina Kosinová, Patrícia Bartolenová a Michaela Cipovová.

2. místo právem náleží dr. Martině Klincové, Kristýně Dvořákové a Marii Bartošíkové, které u neúplatné poroty zabodovaly s algoritmem Anestezie novorozence.

1. místo a neuvěřitelných 86 bodů získal všemi favorizovaný algoritmus HELLP syndrom, jež spatřil světlo světa v "dílně" doc. Petra Štourače, Pavly Miřátské a Petra Zámečníka.

Všem oceněným moc gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v další práci!


11. 1. 2018 ... sejdeme se na AKUTNĚ.CZ
vítěz
algoritmus 2017
vyhlášení
trofej
Zpět