Vyhlášení soutěže o nejlepší algoritmus AKUTNĚ.CZ 2012

Premiérové klání o titul Algoritmus AKUTNĚ.CZ 2012 zná své vítěze! O sympatie okruhu tvůrců bojovalo všech 26 algoritmů, které můžete najít na AKUTNĚ.CZ v sekci Výuka. Hlasy byly sbírány celý leden a výsledky odtajněny až na organizační schůzce AKUTNĚ.CZ tento týden. Krásné skleněné trofeje, finanční obnos a bouřlivé ovace si odnesli tvůrci čtyřech z nich. A které to byly?

Bronzovou medaili si rozdělili tvůrci algoritmů Úraz elektrickým proudem (Martina Šablaturová, Olga Smékalová) a Diabetes mellitus (Michaela Drašková, Mayra Bermudés, Monika Ťažká, Petr Štourač) s počtem získaných bodů 24. Jen o bod více a tím i stříbrnou pozici získal algoritmus Léčba akutní pooperační bolesti, dílo tvůrčího týmu Martina Kosinová, Gabriela Kolářová a Ivo Křikava. Vítězem se s počtem bodů 37 stal algoritmus Akutní koronární syndrom, o jehož vznik se zasloužili Hana Harazim, Martina Pleskačová a Lukáš Dadák.

 

Pro tento rok jsou sice ceny rozdány, ale ročníkem 2012 soutěž nekončí. V dalších ročnících to může být právě Váš algoritmus, který si odnese hrdé umístnění ve stále náročnější konkurenci. Stačí si zaregistrovat na IS samostatnou práci anebo nám jednoduše napsat. Nové posily do redakčního týmu jsou neustále vítány. A pro fanoušky algoritmů můžeme slíbit, že jim AKUTNĚ.CZ už brzo přinese malý dárek v podobě nových a zajímavých případů, čekajících na rozlousknutí!

 


27. 3. 2013 ... sejdeme se na AKUTNĚ.CZ ...
Problem Based Learning
interaktivní algoritmy
Zpět