Ilustrační obrázek

On-line reportáž z XV. Konference AKUTNĚ.CZ

24. 11. 2023

Milí příznivci portálu AKUTNĚ.CZ, jsme hrdí, že vás můžeme pomocí této reportáže alespoň virtuálně přenést do centra dění. Ano, tušíte správně. Je listopad, konkrétně 25.11., a v prostorách Univerzitního kampusu v Bohunicích se koná jubilejní, patnáctý ročník největší jednodenní konference oboru AIM v ČR – Konference AKUTNĚ.CZ. Pokud nejste přímo v Brně nebo vám reportáž nestačí, nezoufejte! V nejbližších dnech pro vás připravíme sborník přednášek, kde naleznete veškerá sdělení. 

 • 3-SIMPO

  SIMPO 2024

  Místo: Simulační centrum LF MU, Brno

  Datum: 11.9.2024

 • 4-Postgraduální kurzy v SIMU
 • 5-AORA

  Sekce analgezie a intenzivní medicíny v porodnictví a GPK 1. LF UK pořádá tradiční kongres AORA (Academy of Obsteric Regional Anagesia and Anaesthesia), který se uskuteční 9.12.2023 v Praze!

 • 7-Nefrologie kritických stavů
  Portál AKUTNĚ Vás srdečně zve na odborný seminář vzdělávacího programu Dialýza v praxi – Nefrologie kritických stavů, který proběhne ve dnech 30.11.-1.12. v Praze!
 • 8-SESAM

MEFANET 2023 v Košících: Tam, kde AI potkala 3D tiskárnu…

16. ročník konference MEFANET se konal ve dnech 7.- 8. listopadu 2023. Tentokrát byla výroční konference vzdělávací sítě lékařských a zdravotnických fakult vyexportovaná do Koši...

Reportáž z 33. Pelikánova semináře horské medicíny

Vydejte se s námi na výlet do podhůří Orlických hor, vlak zastaví ve stanici Jablonné nad Orlicí. V místním hotelu Filipinum se z pátku na neděli 3. - 5. listopadu 2023 sešlo ví...

Reportáž z 10. Svatomartinského workshopu - Hemodynamika v praxi

Velké Bílovice jsou největší vinařskou obcí v zemi, nacházejí se ve Velkopavlovické vinařské oblasti, která je typická pěstováním modrých odrůd.
Kromě toho je tato obec ji...

304 článků za poslední rok

Monitoring článků

3109 přednášek ve 116 sbornících

Sborníky