Aktuality

Archiv


Děkujeme Vám za přízeň v uplynulém roce. Přejeme Vám šťastné vykročení a vše dobré v roce 2017.


30. 12. 2016 ...šťastné vykročení do roku 2017...

Na přelomu listopadu a prosince 2016, v předvánočním Římě, proběhlo mezinárodní setkání infekcionistů, intenzivistů a mikrobiologů. Konference MSD Global Infectious Disease Forum se ve dnech 30. listopadu a 1. prosince zůčastnilo na 400 účastníků z nejrůznějších koutů světa, od Asie přes Evropu až po Severní Ameriku.


29. 12. 2016 Martina Kosinová

I letos se dočtete o úspěšném průběhu konference AKUTNĚ.CZ, a to hned na několika místech. V prosincovém čísle bulletinu Naše fakulta naleznete článek VIII. konference AKUTNĚ.CZ – největší česká odborná událost pro mladé anesteziology a studenty lékařských fakult dále v prosincovém zpravodaji ČSARIM naleznete také informace o průběhu VIII. KONFERENCE AKUTNĚ.CZ®.


22. 12. 2016 ...sejdeme se na AKUTNĚ.CZ...

Třetí adventní víkend nám kromě předvánočního shonu přináší i další ročník kongresu Kritické stavy a intenzivní péče v porodnictví, který se koná 10. 12. 2016 v Praze. Jsme rádi, že i letos se s vámi můžeme podělit o on-line repotáž přímo z místa dění.


9. 12. 2016 ...opět se sejdeme v předvánoční Praze 2017...

Kaprálův Mlýn v srdci Moravského krasu po roce opět hostil fanoušky akutní medicíny. Již poosmé se zde ve dnech 2.12. - 4.12.2016 sešli spolupracovníci portálu AKUTNĚ.CZ aby společně oslavili Vánoce, zapracovali na algoritmech a strávili společně příjemné chvíle.


3. 12. 2016 ...sejdeme se na AKUTNĚ.CZ 2017

I výukové portály mají svá jubilea a letos oslavila své první kulatiny konference lékařských fakult ČR a SR s mezinárodní účastí. Tématy letošního ročníku byly e-learning a zdravotnická informatika ve výuce lékařských oborů. Tradiční adventní setkání příznivců portálu Mefanet se sice konalo v nových prostorách Hotelu Continental, ovšem nabitý program plný zajímavých příspěvků zůstal zachován. Více se dozvíte v naší reportáži.


30. 11. 2016 Hana Harazim, Petr Štourač

Pokud se Vám nepoštěstilo zúčastnit se konfence osobně, nemusíte zoufat. I letos Vám přinášíme kompletní sborník přednášek z VIII. konference AKUTNĚ.CZ. Naleznete zde přednášky ze všech sekcí ve formátu pdf a samozřejmě také videozáznamy.


24. 11. 2016 ...sejdeme se na AKUTNĚ.CZ...

Listopad, Univerzitní kampus v Bohunicích, davy posluchačů - toto vše znamená jediné!!! Letos již po osmé se příznivci intezivní medicíny opět potkali na jedné z největších akcí svého druhu - konferenci AKUTNĚ.CZ. Program je opět nabitý. Zajímavé přednášky ve dvou lékařských a jedné sesterské sekci, workshopy, postery, on-line videopřenos a v neposlední řadě společenský večer. Reportážní tým přeje všem účastníkům příjemně strávený den ve společnosti kolegů a přátel. I letos Vám přinášíme postkonferenční sborník přednášek, který naleznete zde


18. 11. 2016 ... sejdeme se na IX. konferenci AKUTNĚ.CZ 2017

Zahájení se za organizační výbor ujala Mgr. Jana Flajšingrová, přivítala všechny posluchače, přednášející, čestné hosty i předsedající jednotlivých bloků přednášek. Poté promluvil zástupce MU v Brně prorektor pro akademické záležitosti prof. MUDr. Martin Bareš, Ph.D., který mimo jiné vyzval k diskusi o vzdělávání a kompetencích sester. Za portál AKUTNĚ.CZ přivítal účastníky konference doc. MUDr. Petr Štourač, Ph.D.


17. 11. 2016 Jana Flajšingrová

Listopadový seminář z cyklu Dialýza v praxi, jejímž dlouholetým podporovatelem je provozovatel dialyzačních středisek a výrobce dialyzačních technologií společnost Fresenius Medical Care, byl zaměřen tentokrát na kritické stavy v nefrologii a přinesl nové poznatky o akutním selhání ledvin, jeho diagnostice a možnostech léčby. 


14. 11. 2016 David Vondruška

Kontroverze porodnické anestezie a analgezie - není zarážející, že se naše postupy přes 40 let v podstatě nezměnily? To bylo letošním hlavním tématem Hoderova dne, který se konal 10. listopadu 2016 v Praze. 25. Hoderův den, letos nově zaměřený na porodnickou anestezii a analgezii, uvedl dr. Bláha.

Příjemným zpestřením byla možnost hlasování v průběhu prezentací systémem Polleverywhere.


12. 11. 2016 Ivo Křikava

Dovolujeme si pozvat všechny příznivce akutní medicíny, na již VIII. konferenci AKUTNĚ.CZ, která se bude konat v sobotu 19. listopadu 2016 opět v Brně v prostorách Univerzitního kampusu Bohunice. Konference je určena jak studentům vyšších ročníků lékařských fakult, mladým lékařům v předatestační přípravě, tak i nelékařským zdravotnickým pracovníkům. Tato vzdělávací akce je spolupořádaná s OSL ČLK Brno-město dle Stavovského předpisu ČLK č. 16.


9. 11. 2016 ...sejdeme se na AKUTNĚ.CZ...

Letošní již 11. ročník nejvýznamnějšího setkání pediatrických anesteziologů a intenzivistů se konal v prostředí Vysokých Tater na Štrbském Plese. Tatry nás nepřivítali příliš přívětivě, ale o to více nás zaujal velice zdařile sestavený program, jemuž dominovalo hlavní téma kongresu, kterým bylo jaterní selhání u dětí. Program probíhal ve dvou sálech a často bylo obtížné zvolit ten zajímavější.


7. 11. 2016 Petr Štourač

S prosluněným říjnovým dnem se opět po roce hlásí reportážní tým z benefičního golfového turnaje AKUTNĚ.CZ OPEN 2016, který se letos koná v Golf resortu Austerlitz ve Slavkově u Brna. V sobotu 15. 10. 2016 se ve Slavkově místo tří císařů utkali v bitvě o krásné ceny sportovně nadaní příznivci portálu AKUTNĚ.CZ.


15. 10. 2016 Prokopová Tereza, Chlupová Jitka

Vážení účastníci VIII. konference AKUTNĚ.CZ, jako již tradičně každý rok, i letos se můžete v rámci konference AKUTNĚ.CZ zúčastnit několika prakticky zaměřených workshopů a samozřejmě společenského večera. Registrace na workshopy i společenský večer bude zahájena v průběhu dne 17. 10. 2016.

Pozvánka na společenský večer


6. 10. 2016 ...sejdeme se na workshopech...nebo na Společenském večeru...

Z Clarion Congress Hotelu vás zdraví reportážny tím AKUTNĚ.CZ. Aj tento rok vám prinášame najnovšie aktuality z XXIII. kongresu ČSARIM 2016. Z minuloročnej Plzne sme sa presunuli priamo do hlavného mesta – stovežatej Prahy.


4. 10. 2016 Machajdíková Dominika, Floreková Ľudmila, Matoušková Kateřina, Kolářová Gabriela, Slovjaková Deana, Smékalová Olga, Kovář Marek, Křikava Ivo

Vážení příznivci portálu AKUTNĚ.CZ, rádi bychom Vás pozvali na podzimní benefiční golfový turnaj AKUTNĚ.CZ OPEN 2016, který se bude konat 15. října 2016 v Golf resortu Austerlitz ve Slavkově u Brna. Stejně jako v minulých letech se kromě klasického turnaje a vložených soutěží Longest Drive a Nearest to Pin, můžete těšit i na Golfovou akademii pro nehrající doprovod. Podrobné informace naleznete v pozvánce.


3. 10. 2016 ...Sejdeme se ve Slavkově...

Portál AKUTNĚ.CZ vám přináší dárek k začátku akedemického roku: druhou dávku tentokrát pěti zbrusu nových algoritmů, které vznikly během školního roku 2015/2016. Na jejich tvorbě, která trvala devět měsíců, se v rámci předmětu Samostatná práce na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity podílely týmy lékařů a studentů. Všechny algoritmy také prošly recenzním řízením odborníkem na danou problematiku.


27. 9. 2016 ...sejdeme se u algoritmů...

Po roční pauze se letos v září opět uskutečnil studentský maraton urgentní medicíny, který pořádá Rescue Team Vysočina, z.s.  Zúčastnilo se ho téměř 60 studentů z Česka i ze Slovenska. Nechyběli ani zástupci z řad studentů Lékařské fakulty Masarykovy univerzity. Startovné tří studentů podpořil NF AKUTNĚ.CZ.


25. 9. 2016 Eva Klabusayová, Michal Vondráček

Jak jsme vám slíbili, v průběhu roku 2016 jsme vám postupně představili manuál kritických stavů prim. MUDr. Michaela Sterna, který poskytl tuto užitečnou pomůcku ke zvládání každodenních situácí na operačním sále portálu AKUTNĚ.CZ a jeho čtenářům. Pro velký úspěch vám nyní přinášíme kompletní manuál kritických stavů k jednoduché archivaci a užití.


16. 9. 2016 prim. MUDr. Michael Stern

Již tradičně je portál AKUTNĚ.CZ mediálním partnerem VIII. mezinárodního kongresu traumatologie a soudního lékařství, který se koná ve dnech 8. - 9. 9. 2016 v krásném prostředí hotelu Galant v Mikulově. V průběhu kongresu Vám budeme přinášet novinky prostřednictvím reportáže a on-line přenosu. Po skončení kongresu budete moci najít přednášky v postkonferenčním sborníku.


5. 9. 2016 ... sejdeme se v Mikulově 2017

Jako studentovi lékařské fakulty se mi díky studentské organizaci IFMSA naskytla možnost vycestovat a získat klinické zkušenosti v zahraničí. Moje cesta směřovala do Mexického města Tijuana. Toto cca třímilionové město se nachází v severozápadním rohu Mexika, na hranici s USA.


26. 8. 2016 Michal Vondráček, Kateřina Vyhnálková

Portál AKUTNĚ.CZ je již vidět po celém světě! Přebal srpnového vydání European Journal of Anaesthesiology zdobí fotografie pořízená na Kurzu urgentní medicíny v Brně pořádaném portálem AKUTNĚ.CZ! Stala se tak pozvánkou k přečtení čísla věnujícímu se výuce a simulacím v resuscitaci. Už ho máte také doma?


22. 7. 2016

Je nádherný červen a Salzburg Weill Cornell Seminar, jak už název napovídá, začíná v Salzburgu, městě hudby, rodišti W. A. Mozarta. Čeká nás týden plný novinek v anesteziologické praxi, inovací v technologiích a nových objevů ve farmakologii anestetik a též současná témata jako kvalita a bezpečnost anestezie.  


23. 6. 2016 Olga Smékalová

Pod záštitou AKUTNĚ.CZ sa v dňoch 25. - 29. 5. 2016 zúčastnili dva tímy študentov na dvadsiatom ročníku svetoznámej záchranárskej súťaže Rallye Rejvíz 2016 v Jeseníkoch.


2. 6. 2016 Dominika Machajdíková, Deana Slovjaková, Jan Oplt, Michal Vondráček, Tereza Novotná, Pavla Miřátská

Přinášíme Vám krátkou reportáž z jedné z nejvyhledávanějších akcí s anesteziologickou tematikou na světě. Letošní kongres Euroanaesthesia 2016 se konal 28. - 30. května v Londýnském kongresovém centru ExCeL a navštívilo jej více než 6000 posluchačů ze 108 zemí.


28. 5. 2016 Martina Kosinová, Martina Klincová, Petr Štourač

Jubilejní X. ročník kongresu České společnosti intenzivní medicíny se letos odehrává v prostorách hotelu International pod hradem Špilberk v nádherném prostředí jarního Brna. Reportážní tým portálu AKUTNĚ.CZ nemůže chybět!


25. 5. 2016 Ľudmila Floreková, Gabriela Kolářová, Elena Krátka, Olga Smékalová, Tomáš Stuchlík, Kateřina Szturzová

Nadační fond AKUTNĚ se rozhodl podpořit Vaši účast na Studentském maratonu Biskupice 2016, soutěži v oblasti urgentní medicíny, kterou pořádá Rescue Team Vysočina, o. s. 

Další informace naleznete v Podmínkách soutěže.


20. 5. 2016 ...sejdeme se v Biskupicích...

Přinášíme Vám krátkou reportáž ze slavnostního uvedení nových členů do Hall of Fame DAM. Do síně slavy se každý rok dostane několik studentů, kteří zaujmou dr. Pelikána a jeho tým na stanovišti v rámci KUM - zajištění dýchacích cest . Pokud byste si chtěli připomenout KUM 2016, můžete nahlédnout do on-line reportáže nebo si projít přednášky, které jsme pro Vás shromáždili v postkonferečním sborníku


19. 5. 2016 Tereza Prokopová

Ve dnech 14. a 15. dubna jsme se setkali na IV. kongresu traumatologie a muskuloskeletální radiologie s řadou významných českých radiologů, radiologických asistentů, traumatologů, ale také  intenzivistů a onkologů. Po delší odmlce je zde pro Vás krátká reportáž s tématicky rozmanitého dvoudenního sympozia. Celá akce proběhla pod organizační hlavičkou Radiologické kliniky LF MU a FN Brno ve spolupráci s agenturou SYMMA spol s. r. o. a stejně jako v loňském roce se akce konala v brněnském hotelu Myslivna se svou svéráznou, svému jménu odpovídající atmosférou.


18. 5. 2016

A jsou za námi! Dva dny nabité teoretickými přednáškami, zkušeností z praxe i praktických nácviků na modelech plastových i na modelu zvířecím. Řeč je o 15. kongresu Brněnské dny urgentní medicíny, který probíhal ve dnech, 21.-22. dubna v malebném prostředí Mikulova, v areálu hotelu Galant a zámku Mikulov. Výjimečně vydařenou akci pořádá každoročně Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje, ve spolupráci se společností Alfa-helicopter a za výbornou realizaci kongresu děkujeme společnosti SYMMA, která zajistila doposud hladký průběh této jedinečné akce. Programový výbor konference odvedl výbornou práci a tak máme za sebou dny plné informací napříč všemi podobory urgentní medicíny.


9. 5. 2016 Gabriela Kolářová

Tato reportáž přináší novinky z letošního ISICEM – International Symposium on Intensive Care and Emergency Medicine, které probíhalo 15.–18. března 2016 v Bruselu (Belgie). S více než 6000 účastníky ze všech světadílů zůstává toto symposium jedním z největších setkání věnovaných intenzivní medicíně na světě.


28. 4. 2016 Michaela Richtrová

Sekce Nelékařských zdravotnických pracovníků Společnosti urgentní medicíny a medicíny katastrof zpracovala do grafické podoby postup vyšetření ABCDE, a zároveň akronymy pro strukturované předávání informací o zdravotním stavu pacienta. Vytvořené materiály byly prezentovány v rámci Brněnských dnů UM v Mikulově.

Tyto i jiné materiály naleznete na webu www.nlzp.cz i na AKUTNĚ.CZ v sekci výuka.


26. 4. 2016

Nadační fond AKUTNĚ.CZ se prostřednictvím své správní rady rozhodl podpořit mladé lékaře a zdravotnické pracovníky v České republice v jejich publikační činnosti a odměnit jejich úsilí na poli vědy a výzkumu. Vyhlašujeme tedy soutěž o nejlepší publikaci autora do 35 let v roce 2015. 

Podmínky


19. 4. 2016 ...sejdeme se na AKUTNĚ.CZ...

V pátek 15. dubna 2016 se uskutečnil již počtvrté Hirschův den, odborná konference KARIM FN a LF UP v Olomouci. Konference byla pojmenována po primáři  MUDr. Alfrédu Hirschovi, jenž promoval na Olomoucké lékařské fakultě v r. 1948, poté pracoval jako chirurg a v padesátých letech se podílel na vzniku anesteziologického oddělení ve FN Olomouc. V r. 1975 vzniklo samostatné ARO, primář Hirsch byl jedním ze zakladatelů české anesteziologie a resuscitace. Pan primář zemřel v r. 2004 ve věku 85 let.


19. 4. 2016 Jana Crhová

Reportážní tým AKUTNĚ.CZ zdraví prostřednictvím online reportáže všechny příznivce urgentní medicíny z Univerzitního kampusu v Bohunicích. V těchto domovských prostorách LF MU se koná ve dnech 16. a 17. 4. 2016 již tradiční a studenty velmi oblíbený Kurz urgentní medicíny, pořádaný pod záštitou děkana LF MU  prof. MUDr. Jiřího Mayera, CSc. Pokud byste se chtěli k nějakému tématu vrátit, je pro vás připravený sborník přednášek


15. 4. 2016 ...sejdeme se na KUM 2017...

Dopoledne druhé dubnové soboty mohli studenti jUniverzity strávit na stanovišti Pokročilé první pomoci. Hned zpočátku kurzu si vyzkoušeli přístup k bezvědomému v simulované situaci. Po krátkém výkladu základních principů první pomoci se rozdělili do třech skupinek a kolovali po stanovištích dětské resuscitace, KPR u dospělého a zajištění dýchacích cest. Všechny děti byly moc šikovné a svou aktivitou a nadšením, překvapily, ale hlavně potěšily lektory kurzu. Jsme moc rádi, že jsme se mohli na výuce jUniverzity podílet.


10. 4. 2016 Tereza Prokopová

Přinášíme Vám výsledky hlasování o podporu týmu studentů LF MU v účasti na MUC. Rallye Rejvíz 2016.

Do soutěže byly přijaty přihlášky 2 týmů studentů LF MU, které všechny prošly kontrolou formální správnosti přihlášky. Tyto přihlášky byly anonymizovány a jednotlivým týmům bylo přiděleno ID 01 a 02. Následně byly odeslány 5 vylosovaným členům SR NF AKUTNĚ.CZ k dalšímu posouzení.

Výsledky hlasování


21. 3. 2016 ...sejdeme se na Rallye Rejvíz...

Portál AKUTNĚ.CZ se stal mediálním partnerem již XII. mezinárodního kongresu informačních technologií ve zdravotnictví "TELEMEDICÍNA Brno 2016", který se konal 14. března 2016 v Brně. Přinášíme Vám krátkou reportáž z kongresového dění doplněnou fotogalerií.

Pro opravdové fanoušky telemedicíny a informačních technologií v medicíně přinášíme také postkonferenční sborník vybraných přednášek, který najdete zde.


15. 3. 2016 Vladislav Nezval

Vážení studenti 4. , 5. či 6. ročníku VL LF MU, dovolte nám Vás pozvat na již šestý ročník Kurzu urgentní medicíny konaného pod záštitou děkana Lékařské fakulty Masarykovy univerzity. Kurz se uskuteční 16. – 17.  4. 2016 v prostorách Univerzitního kampusu Bohunice.
Počet účastníku je omezen na 80 studentů 4. , 5. a 6. ročníku LF MU, kteří nebyli účastníky KUM v letech předchozích. 

Registrace proběhla 4. 4. 2016 ve 20:00 na portálu AKUTNĚ.CZ. Kapacita kurzu byla plně obsazena. Děkujeme za Váš enormní zájem a těšíme se s úspěšně zaregistrovanými s ID 1 - 80 na viděnou na KUM 2016.


14. 3. 2016 ...sejdeme se na KUM 2016...

S radostí Vám přinášíme unikátní výukový materiál, vhodný zejména pro vyučující první pomoci v anglickém jazyce. Byl vytvořen týmem 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze (J. Málek, A. Dvořák, J. Knor et al.) ve spolupráci s rodilými mluvčími. Věříme, že bude přínosem i pro všechny studenty a lékaře se zájmem o zdokonalení jejich "Medical English".


10. 3. 2016 J. Málek, A. Dvořák, J. Knor et al.

Vážené studentky, studenti,
máme tu nový rok a s ním i nový ročník mezinárodní soutěže záchranářských týmů Rallye Rejvíz. Stejně jako v předchozích letech se i letos Nadační fond AKUTNĚ.CZ rozhodl podpořit Vaši účast na této prestižní soutěži, a to na její medické části MUC. RR 2016. Pro Ty z Vás, kteří by se chtěli zúčastnit, proto vyhlašujeme soutěž o podporu účasti týmu LF MU na MUC. Rallye Rejvíz 2016.

Další informace naleznete v Podmínkách soutěže.


14. 2. 2016 ...sejdeme se na Rallye Rejvíz 2016...

K listopadu a Brnu už tradičně patří každoročně konaná konference vzdělávací sítě MEFANET, která představuje ojedinělou akci lékařských fakult ČR a SR s mezinárodní účastí na téma e-learning a zdravotnická informatika ve výuce lékařských oborů. A samozřejmě portál AKUTNĚ.CZ na ní nesměl chybět! 


13. 2. 2016 Hana Harazim

Opět Brno, opět „MEKA“, opět hotel Continental. Kongres s tématikou „Medicína katastrof“ pořádá Úrazová nemocnice v Brně již tradičně. Multioborový kongres se v letošním roce konal 3. února v Brně. Také v letošním roce si tento termín ve svých diářích rezervovali lékaři, zdravotní sestry, hygienici, záchranáři, hasiči, policisté i krizoví manažeři, aby si vyměnili zkušenosti v problematice řešení hromadných neštěstí, epidemií a katastrof. Pojďte sdílet se mnou!
Postkonferenční sborník přednášek najdete zde.


4. 2. 2016 MUDr. Gabriela Kolářová

Příznivci akutní medicíny jásají. 26. 1. 2016 ostartoval v Clarion Congress Hotel Ostrava již 18. ročník Colours of Sepsis. Jako již tradičně vám reportážní tým AKUTNĚ.CZ přináší on-line reportáž  ze čtyř dnů plných zajímavých přednášek a sdělení. Pro ty z vás, kteří dávají přednost videozáznamu je již připravený sborník přenášených přednášek.


3. 2. 2016 Jitka Chlupová, Tereza Prokopová, Zuzana Timková, Klára Přichystalová, Lenka Nedomová, Hana Harazim, Petr Štourač

Ostrov Jamese Rosse (anglicky James Ross Island) je velký ostrov v Jižním oceánu u pobřeží Antarktidy, jižně od nejsevernějšího výběžku Antarktického poloostrova, od kterého je oddělen průlivem Prince Gustava. V severní odledněné části ostrova (Ulu Peninsula), která má rozlohu asi 160 km², se nachází Česká vědecká stanice Johanna Gregora, kterou vlastní a provozuje Masarykova univerzita.


3. 2. 2016 MUDr. Tomáš Korbička

Stejně jako v loňském roce i letos Vám přinášíme postkonferenční sborník přednášek z 18. ročníku Colours of Sepsis, který se konal ve dnech 26. - 29. 1. 2016 v Ostravě. Naleznete zde přednášky označené v odborném programu logem AKUTNĚ.CZ  ve formě videozáznamů i prezentací. Program kongresu najdete zde.


2. 2. 2016 Vít Rusňák, Pavol Kajaba

Pro příznivce akutní medicíny portál AKUTNĚ,CZ připravil speciální reportáž věnovanou workshopu AIRWAY ACADEMY, který proběhl v pátek 29. 1. 2016 na 18. Colours of Sepsis Ostrava. 


2. 2. 2016 Jitka Chlupová

Na první organizační schůzce tvůrců portálu AKUTNĚ.CZ v roce 2016 byly vyhlášeny nejlepší algoritmy, jež vznikly na portálu AKUTNĚ.CZ v roce 2015. Letošní soutěže se tedy zúčastnilo celkem 10 algoritmů. O jejich kvalitách hlasovalo na 40 spolupracovníků portálu AKUTNĚ.CZ. Každý hlasující člen zvolil dle vlastních preferencí tři nejlepší algoritmy a ohodnotil je počtem bodů: 5, 3 a 1 (5 nejlepší).


12. 1. 2016 ...sejdeme se u algoritmů...


Zpět

Platinoví partneři

Zlatí partneři

Další partneři

Adresa:

Nadační fond AKUTNĚ.CZ
Kamenice 5
625 00 Brno
IČ: 29211719, DIČ: CZ29211719
Spisová značka: N 347
vedená u rejstříkového soudu v Brně

Kontakt:

Číslo účtu: 555 000 100/5500 (Raiffeisenbank)
Telefon: +420 728 573 580
(pracovní dny Po–Pá 15:00–17:00)
E-mail: sekretariat@akutne.cz

Nastavení cookies

AKUTNĚ.CZ ISSN 1803-179X

Lidé | Spolupráce a odkazy | Sponzoři

Vytvořil Institut biostatistiky a analýz LF MU

Edukační portál AKUTNĚ.CZ je součástí vzdělávacího obsahu sítě lékařských fakult MEFANET